RÕNGU LA PIHLAKOBAR
Sündmuste kalender 2023-24
KuuKuupäevKellaaegTegevus
September1.9:30 Aktus Rõngu majas

4.9:30Aktus Hellenurme majas

5.9:30 Aktus Aakre majas
  8. 11:00 Vanavanemate päev Müramardikate rühmas

12.16:30 Lapsevanemate koosolek Hellenurmes
  12.  ÕÕTP koolieelikutele Puhja lasteaias

14. 16:30
Õnnetriinude rühma lapsevanemate koosolek

15. 16:30
Müramardikate rühma lapsevanemate koosolek
  15. 11:00 Õierpõrnikate rühma osalus maailmakoristuspäeval

18. 16:30
Liblikate rühma lapsevanemate koosolek

20. 16:30
Mesimummide rühma lapsevanemate koosolek

21. 16:30
Müramardikate rühma lapsevanemate koosolek
        22. 16:30Tammeritsikate rühma lastevanemate koosolek

26. 16:30
Tõrumardikate rühma lastevanemate koosolek
  25.-29.   Spordinädal kõikide majade õuealal
  18.-29.  Sügismatkad kõikidel rühmadel
       28. 16:30  Mihklilaat Aakre maja õuealal
 29. 16:00

16:30

Mihklilaat Hellenurme maja saalis

Mihklilaat Rõngu maja õuealal
 Oktoober5.   Õpetajate päev
  10.  Evakuatsiooniõppus kõikides majades
  11.  Vaimse tervise päev, Tulest targem programm Müramardikatele
  12.   Suukooli õpituba Rõõmuritsikate lastele ja vanematele, Tulest targem programm Tammeritsikatele
  13. 10:00 Tulest targem programm Rõõmuritsikatele
  17. 16:30 Suukooli õpituba Lepatriinude vanematele ja lastele
  19.  16:30 Suukooli õpituba Müramardikate lastele ja vanematele
  20. 30. ettelugemispäev (Eno Rauale pühendatud)
  20.   Esmaabi koolitus töötajatele
  23. - 27.  Vaba lava
  31  Halloweeni pidu Hellenurme majas
 November 3.   Mõisapreili vastuvõtt Aakre majas
  9.  Õnnetriinude rühma isadepäeva üritus
  9.  Liblikate rühma isadepäeva üritus
  11.  Rõõmuritsikate isadepäeva üritus Järvemuuseumis
  16.   Koolieelikute spordipäev Tartus
  17. 9:30Mardi-kadritrall koolieelikutele Rõngu koolis 
  24.  Mardi-kadritrall Hellenurmes
 Detsember
  Päkapikujooks kõikides rühmades
  1  Õiepõrnikate rühma jõulumatk
    Rõõmuritsikad jõulumaal ja Hellenurme hooldekodus esinemas
  12   Liblikate rühma jõulupidu
  13   Mesimummide rühma jõulupidu
  14  Õnnetriinude rühma jõuluhommik
  14 16:30 Hellenurme rühmade jõulupidu
  15   Müramardikate rühma jõulupidu
  20   Aakre rühmade jõulupidu
  21   Lepatriinude rühma jõulupidu
 Jaanuar 8. -12. Talispordinädal igas majas
  22. - 26.  Vaba lava
  15. - 26.  Talvematkad kõikides rühmades
 Veebruar 13.  Vastlapäev kõikides rühmades
  14.  Sõbrapäev kõikides rühmades
  20. 10:00 EV 106 aastapäeva kontsertetendus Aakres
  21. 9:30
 EV 106 aastapäeva kontsertetendus Rõngus
  22. 10:00 EV 106 kontsertetendus Hellenurmes
 Märts   Teater Rõngu rahvamajas
 Aprill 9  Joonistustest kooliminejatele  Hellenurmes
  12  Joonistustest kooliminejatele Aakres
    Maakondlik laulupäev
  15. - 19.  Südamenädal kõikides majades
  22. - 26.  Vaba lava
    Rõõmuritsikate rühma lapsevanemate koosolek
    Müramardikate rühma lapsevanemate koosolek
    Tammeritsikate rühma lapsevanemate koosolek
 Mai   Emadepäeva tähistamine rühmades
  24 Kooliminejate lõpuaktus  Hellenurmes
  31 Kooliminejate lõpuaktus Rõngus
   Kooliminejate lõpuaktus Aakres